PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 216
ocen
5,1 10 1 13216
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

ten film w ogóle nie był śmieszny!!! Ale to jeszcze nie jest problem bo nie zawsze komedia musi
być śmieszna pod warunkiem, że ma ciekawą treść. Ale tu wszystko jest banalne i oklepane oraz
wykorzystane już dziesiątki razy w innych zachodnich produkcjach... To kolejny dowód że nie
wystarczą świetni aktorzy by film był dobry. Scenariusz kompletnie do d. Gdybym nie oglądał filmu
w pociągu którym jechałem wieczorem - to ciekawsze byłoby oglądanie tego co za oknem niż ten
film. Dałem mu trzy gwiazdki za Feldmankę, Kayah, Grabowskiego i Perepeczkę których po prostu
lubię. Gdyby nie oni film dostałby jedną gwiazdkę.

ocenił(a) film na 8
Rybnikers

Widocznie mam jakieś dziwne poczucie humoru. Albo po prostu lubię prymitywne żarty. Wysoką ocenę wystawiłem dla tej jednej sceny, dzięki której ubawiłem się za wszystkie czasy. Chyba wiadomo o którą scenę chodzi ;) Nasuwa się pytanie - czy jedna scena czyni film udanym. Jedna scena - ale za to jaka!

użytkownik usunięty
Lucas207

Ja również bardzo lubię ten film, oceniłem go kiedyś dosyć wysoko, według mnie są tam jaja jak berety. Dzisiaj właśnie leci w tv i obejrzę go przy piwku, a moja ulubiona scena Max tu jest bomba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones