PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 223
oceny
5,1 10 1 13223
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

Ongiś już chyba pisałęm, że najlepsza komedia ostatnich lat, ale ktoś skasował , bo nie pasowało do reszty komentarzy;-))) Jak w USA kręcą 100 razy gorsze szajse, to ludzie się podniecają, a jak Polacy wreszcie zrobią coś jajcarskiego i efektownego, to ludzie narzekają ,że zbyt dużo efektów i wogóle... a na Residenty Evile to się chodzi i ogląda na poważnie...hahaha a komedia was boli, że jest zbyt śmieszna. Tacy są polacy, których Grabowski parodiuje w Kiepskich...Ten serial też wielu boli...

kuku_2

Problem tylko w tym że ta "komedia" poprostu nie jest smieszna .... przynajkniej mnie w filmie nic nie bawiło .... a ogólnie był tragiczny pod każdym wzgledem prócz efektów ... choc tak naprawde odniosłem wrażenie że film to jeden wielki efekt specjalny ... za dużo bez smaku...ogólnie klapa, klapa, klapa ...

ocenił(a) film na 4
sephiroth_4

Jako pomysł owszem film jest ok, lekko nie dopracowany. Niestety jako komedia nie jest najlepszy. Uważam, że polskie komedie są naprawdę dobre, jednakże Dublerzy pod tym względem znacznie odbieają poziomem.

kuku_2

Ja powiem tylko tyle że gdyby nie Grabowski to dopiero ten film byłby na dnie jednak że (Kiepski) zagrał niekiepsko :) i uratował sytuację no i oczywiście efekty specjalne jakie były każdy widział ale niema co odrazu krytykować ich tak bardzo widziałem już w zagranicznych filmach gorsze efekty natomiast musimy wziąść pod uwagę to że to pierwszy film polaków z takimi efektami i wcale niebyło tak źle a przecież Rzymu w dwa dni nie zbudowano.

Neomatrix23

Nie twierdze że efekty były złe ... było ich za dużo! Brak finezji, umiaru ... ogólnie o filmie już się wypowiedziałem i powtarzać się nie będe ;) .

A jeszcze jedno, nie wiem czy wspomniałem już o tym ... ale radzę zwrócić uwagę na ostatnią scenę ... mnie osobiście powaliła na kolana, a konkretnie powalił mnie ich śmiech, radość .... jedna z najsztuczniej zagranych zarówno przez Grabowskiego jak i Gonere scen jakie kiedykolwiek widziałem z ich udziałem ... to była żenada

ocenił(a) film na 2
kuku_2

Co z tego, że ten film technicznie jak z Ameryki, ale treściowo i logicznie to poprostu dno i ja będę narzekał. Bo do cholery nie będę chwalił filmu za efekty (chocby by był rumuński), kiedy reszta jest poprostu żałosna. Takiego braku logiki łącznie z tragicznie głupim finałem to jeszcze nie widziałem. A tak wogóle to o co w tym filmie chodziło?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones