PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 219
ocen
5,1 10 1 13219
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

A poza tym, co można powiedziec... Upadek, można miec nadzieję, nie ostateczny, polskiej kinematografii. Teraz już nie ważne, co się przedstawia, ważne, żeby odpowiednio to zareklamowac. Niektórzy aktorzy za dobrą kasę zagrają w każdym ścierwie, szczególnie w Polsce:-\\
Film jest beznadzieją, co martwi, gdyż zapowiada się całkiem nieźle. Pierwsze minuty, przed pojawieniem się bomby na weselu, nie zdradzaja jeszcze nadchodzącej tragedii;-D
A potem już tylko w dół. Masa niestrawnych bzdur, nielogiczności, żenujących scen i dialogów.
Tandetny polski matrix - kule latające z prędkością niewiele szybszą niż rusza się człowiek.
Grabowski przebrany za Indianina. 'Wzruszający' motyw ze córką w śpiączce:-\

Stosunek i dialog między prostytutką, a klientem, odnośnie 'dochodzenia' i niemożności 'dojścia';-( Grabowski, który we Włoszech nie umiał słowa po włosku - przynajmniej tak to wynika z kontekstu - później w Polsce wymiata, zalecając się do tej pani z plakatu z rewolwerem. Wszystko w ogóle... zero konsekwencji, logicznych następstw pewnych sytuacji... Tragiczna scena na cmentarzu z tym pociskiem i łopatą. Żenada, drodzy państwo, żenada... I kto za to płaci, proszę państwa?? Ja płacę, pan płaci, pani płaci...;-D
Ten film mógłby nigdy nie powstac, to byłaby tylko przysługa od autorów. Zmarnowałem półtorej godziny życia oglądając ten syf i wydaje mi się, że nie tylko ja mam takie odczucia. Szkoda tylko Grabowskiego... i trochę Gonery... no i Zamachowskiego=-(

Lucash_2

Z dziećmi to się na bajki chodzi, stosunek przeszkadzał a co chwile przekleństwa to nie? :/
Film wcale nie najgorszy, ale jeśli ktoś się wszystkiego czepia i nie ma nawet odrobiny poczucia humoru, to dla tej osoby nie ma filmu wystarczająco dobrego...

natalie09

film ogolnie slaby ale co z tego ze byla scena z seksem??
jak na co 2filmie ludzie sie zarzynaja to nikt jakos niemarudzi i to normalka ale jak pokaza troszke wiecej seksu(co jest przeciez rzecza normalna) to zaraz ktos zaczyna przezywac jakie to niemoralne i zgarszajace
a film dla dzieci nie jest wiec tekst jest troche nie na miejscu
a przeklenstwa?
wlasciwie to poprawna forma j.polskiego i w niektorych sytuacjach uzywanie wulgaryzmow jest poprawne
a teraz juz dzieciaki od najmlodszych klna w podstawowce jak prawie kazdy i tak juz jest

chcecie zeby film byl slodki do bolu, dzieci niech przynosza bociany, seks sprowadzal sie max do pocalunku i uscisku a zaden bohater nie znal i nigdy nie uzywal slowa "kurwa"
co wy mochery jestescie?
wiecie, na tvp1 leci taki serial "klan", polecam;p

i nie zrozumcie mnie zle, film jest naprawde slaby
tylko te wasze argumenty sa lekko z dupy

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

słaby? to chyba nie widziałeś "dzieła" pod tytułem "Ciacho"

McFlyPL

widzialem niestety
"ciacho" to nie jest slaby film
ciacho jest zly, poprostu okrtopny, idiotyczny film z marnymi aktorami oparty o zarty skopiowanje z internetu

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Nareszcie mówisz z sensem.

ocenił(a) film na 2
Lucash_2

film przypomina troche chińskie komedie sensacyjne, albo przynajmniej tak miał wyglądać, albo jak Bad Boys 2 ;) . pomysł na scenariusz jest tak ograny i głupi, że szkoda gadać. Jednak gdyby nakręcili to w Hong Kongu było by i zabawnie i widowiskowo. A Polacy ani ktęcić nie umieją scen walk, ani nie mają poczucie humoru, aby rozśmieszyć widza tak ogranym tematem.
Tu Spojler : Skąd w ogóle wzięli się ci sobowtórzy, mafiozi, jak duże prawdopodbieństwo jest że dwójka zupełnie obcych gangseteró będzie identyczna jak główni bohaterowie? 1: 1000000000000000000? :D
Sceny jak w matrixie wyglądają żenująco. Żarty nie śmieszą, chyba zdali sobie z tego sprawę więc dodali kilka niepotrzebnych wulgaryzmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones