PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 219
ocen
5,1 10 1 13219
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

...aż tak nisko oceniony. Ktoś kto go traktuje poważnie, zarzuca nierealistyczność efektów specjalnych i inne takie chyba czegoś tu nie zrozumiał.

To całkiem zgrabna parodia filmów akcji, mafijnych sag, przekoloryzowanego gangsterskiego kina.
Począwszy od ojca chrzestnego, którego serdecznie nie cierpię ;-] mnie tym ujął za serce ;-]
Na mega amerykańskich produkcjach, gdzie trup się ścielę gęsto, skończywszy. Całego tego barachła, które bije niemiłosiernie po oczach z kinowych plakatów.

Jedyne co mam mu do zarzucenia (a to poważne przewinienie) - zdarzają się sceny, w których górny mikrofon wchodzi w kadr. No i scena z pieskiem, który „Uje*ł” pana Grabowskiego - to nie powinno się zdarzyć w kinowej produkcji. Ktoś powinien za to beknąć.
Poza tym przyzwoity relaksator...

ocenił(a) film na 3
N_Pietrow

Niestety, ale ten film nie spełnia się w żadnej roli. Kolejna nieśmieszna polska komedia, której bliżej jest słabego filmu sensacyjnego.

ocenił(a) film na 8
_minotaur__

minotaur nie znasz się i tyle

ocenił(a) film na 1
giovanni50

film mega żałośc

ocenił(a) film na 8
Ralph_S_

Nie qmam kompletnie gustu filmowiczów. Jak dla mnie film jest rewelacyjnie śmieszny. Andrzej Grabowski nie w swoim stylu, ale zagrał świetnie, no i jak film i mafia, musi się pojawić Bronisław Wrocławski :) drugi rewelacyjny aktor gdzie ja go widzę tylko i wyłącznie jako ciemnego typa :)

ocenił(a) film na 8
elevator220

elevator220 to są bezguscia i mają skrzywione kręgosłupy

giovanni50

zgadzam się ! dobry film ;>

ocenił(a) film na 7
_minotaur__

To chyba filmu nie widziałeś ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones