PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 223
oceny
5,1 10 1 13223
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

OK

ocenił(a) film na 5

Film jak na polskie warunki jest całkiem dobrze nakręcony. Choć szczerze mówiąc, to tych 600 scen z efektami to aż tak nei widac. Jest zaledwie kilka(przynajmniej te co najbardziej rzucają się w oczy). Początek na Sycylii bardzo mi się podobał. Gdyby cała akcja filmu tam się działa, to wyszło by to naprawdę ciekawie. A tak to znowu mamy szare i zwykłe otoczenie Warszawy...'Komedią jakiej jeszcze nie było' to ten film na pewno nie jest. Można go zobaczyć, ale nie jest to z pewnością obowiązkowa pozycja w letnim repertuarze.
Jednak muszę przyznać, że scena lądowania samolotu i finałowa scena na pogrzebie naprawdę robią wrażenie. Filmowi dają 5/10. Było by więcej, gdyby więcej scen nakręcono na Sycylii...

ocenił(a) film na 10
Kristofer

Widze, ze tworcy filmu kreca sie tutaj po filmwebie, wiec jesli ktos to zobaczy, to mam pytanie :) - Czy pan Zamachowski dostal jedna z glownych rol po "Czasie surferow" gdzie dosc ladnie pokazal sie jako gangster? Tylko zgaduje, bo jeszcze nie ogladalem, a mnie to ciekawi. Jesli nie gra On gansgstera to przepraszam :)

deku

Pan Zamachowski dostał te rplę jeszcze przed tamtym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones