PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 219
ocen
5,1 10 1 13219
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

5.1 ? Czy wy jesteście debilami? Komedia śmieszy czyli robi coś co nie umieją ,,Nietykalni". Film
robiono 3 lata czyli się przyłożono a nie po francusku (O nietykalnych chodzi) 3 dni.

kubixer11

sorry ale o co kaman? ;)

ocenił(a) film na 7
jokris

Że ocena za niska a film zasługuje na lepszą (a forma tematu pochodzi z kiepskich).

kubixer11

Widzisz, ale problem w tym, iż jest To Twoja subiektywna ocena, do której masz prawo, bo w końcu każdy z nas ma inny gust, co innego może nas bawić, wzruszać więc inaczej do nas będzie przemawiał. To co dla niektórych jest zabawne dla innych może okazać się raczej żenujące lub po prostu głupie i nie warte uwagi. To co dla niektórych będzie wzruszające i głębokie, dla innych będzie zbyt infantylne i nudne. Na to jaki mamy gust i co zrobi na nas pozytywne wrażenie, wpływa wiele czynników, np inteligencja, wrażliwość, osobowość, dojrzałość, poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego nas świata, doświadczenie, nie jesteśmy tacy sami ,wiec mamy prawo inaczej odbierać ten sam film.
Dla mnie film " Nietykalni" jest arcydziełem, porusza bardzo ważne tematy w sposób szczególny. Jest to film który zmusza do myślenia, uczy, wzrusza i bawi. Film na bardzo wysokim poziomie. Jest na 3 miejscu w rankingu światowym i w moim odczuciu bardzo zasłużenie.
Zaś film "Dublerzy" to w moim odczuciu tylko" taka sobie" komedia, poziom nazwę go " lekki" nie ma szans znaleźć się w rankingu polskim w pierwszej 100 i również uważam zasłużenie, tak wiec porównywanie obu filmów uważam za dalece niedorzeczne, ale to również moja subiektywna ocena. Pozdrawiam

kubixer11

No rozumiem, ale nie możesz nazywać debilami ludzi, którym ten film nie przypadł do gustu. Tak jak napisał już kolega, każdego co innego satysfakcjonuje. Napisałeś/aś ze jeden film robili 3 lata a drugi 3 dni, czy jak ktoś rozwiąże dobrze zadanie w 5 min, jest gorszy od tego który się męczy nad nim cały dzień ? I czy ten który rozwiązywał cały dzień, że się "napracował" powinien dostać lepszy stopień? Niesądzenie, ale sądzę, jak i kolega, że porównywanie tych obu filmów jest śmieszne, to jak niebo a ziemia. Jedno jest pewne jeden lubi wyrób czekoladopodobny, a inny czekoladę, jeden dobre markowe wino inny zadowoli się winem "patykiem pisanym" jedno i drugie dla ludzi, wszystko zależy co komu pasuje i leży.

ocenił(a) film na 9
kubixer11

Też uważam że 5.1 to bardzo słaba ocena. Ludzie się tu chyba naprawdę nie znają na PL kinie. Ostatnia dobra komedia jaka wyszła i tyle w temacie.

MaXXi

Jak mnie wq.... wszelkie teksty które zamiast o filmie, jego ewentualnych zaletach lub wadach to traktują o ludziach którzy ten film oceniają.!!!!
Na tym forum wszyscy mają się za rasowych "znawców", a w rzeczywistości na ogół opowiadają o dupie Maryni @:-)....

łącznie ze mną... od czasu do czasu @:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones