PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735753}

Słoiki

2,2 1 042
oceny
2,2 10 1 1042
Słoiki
powrót do forum serialu Słoiki

Przecież to nie warte nawet złamanego centa,grosza itp.

NJM

Grosza może nie, ale jak nie ma co robić to fajnie się pośmiać. Te wszystkie serialiki są o tym samym. 1. Dlaczego Ja; 2. Trudne Sprawy; 3. Dzień który zmienił moje życie; 4. Pamiętniki z Wakacji; 5. Ukryta Prawda; 6. Szpital; 7. Pielęgniarki; 8. Słoiki. To jest wszystko jedno i to samo, przykro, że polska jako jedyny kraj nie potrafi dobrego serialu zrobić, nawet te telenowele są lepsze.

ocenił(a) serial na 1
Splitax

Dałem 1/10. Żałuję, że nie ma noty 0,00000000000000000000000000000001/10, bo takową bym zakreślił. Współczesna TV to żenada. Dzięki Bogu trwa to co powstała przed laty.

raffaello_od_ferrero

czyli "Miodowe lata", "Świat wg. kiepskich" i "13 posterunek" zgadzam się z tobą bo wolę powtórki oglądać jak tą szmirę.

Splitax

9. Poznaj swoje prawa, 10. Szkoła, 11. Zdrady, 12. Sędzia jeden i drugi, 13. Czyja to wina - no i tak leci cały Boży dzień, od świtu do nocy jak nie jeden to drugi jak nie na TVN-ie to na innych kanałach przecież to już ochujeć idzie, i żebyś wiedział że te telenowele lepsze są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones